WAPPEX
Zdvojené podlahy
   o firmě  |  přehled materiálů  |  popis konstrukce  |  osvědčení  |  výhradní zastoupení wappex poptávka  |  kontakty   

O FIRMĚ

Společnost WAPPEX CZ s.r.o.vznikla z fyzické firmy ing.Miroslav Dvorník - VANES.
Tato původní firma byla založena v roce 1991. Firma prováděla především zakázky v oboru výstavby digitálních ústředen,kde se ve velké míře používaly zdvojené podlahy.Za tuto dobu dostala přehled v tomto oboru a zároveň byla požádána zahraničním výrobcem o výhradní zastoupení její značky na našem trhu.Původně se prezentovala na www.zdvojenepodlahy.cz. Tuto doménu opustila koncem roku 2003 a nahradila ji doménou www.wappex.cz.

Vzhledem ke vstupu do EU a k legislativním změnám se majitel p.Dvorník rozhodl přejít pod právnický subjekt. Proto v roce 2003 založil WAPPEX CZ, s.r.o. Tento název si zvolil i pro to, že od roku 1993 zastupuje na našem území firmu WAPPEX jejíž hlavní výrobní program jsou zdvojené podlahy.

Firma disponuje proškolenými pracovníky s 12-ti letou praxí. V této firmě byli zaměstnáni také pracovníci, kteří si založili vlastní montážní firmy a montují zdvojené podlahy jak naše, tak konkurenčních firem např. ing. Stanislav Januš. Vzhledem k občasným problémům, které vznikají při projektování zdvojených podlah, naše firma nabízí projektovou přípravu k daným akcím.


B7 designhometop